HGS Hangi Bankalarda Bedava? HGS Veren Bankalar

HGS hangi bankalarda bedava? HGS veren bankaların şartları neler? HGS bedava almak için dikkat edilecek hususlar neler? HGS bedava almak istiyorsanız, dikkatli olmanızda fayda var. Yaklaşık iki dakikanızı ayırarak bu konuda ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.Öncelikle tüm PTT şubelerinden 5 TL karşılığında HGS etiketi veya 15 TL karşılığında HGS kartı temin edebiliyoruz. HGS başvuru sırasında bulunması gereken belgeleri ve HGS nasıl almamız gerektiğini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

HGS hangi bankalarda bedava? HGS bedava veren bankaların şartları neler?

Garanti HGS Ücretsiz

Garanti HGS Ücretsiz

Garanti Bankası:  Garanti Bankası HGS Kampanya 31.03.2013 tarihine kadar geçerlidir. Sadece HGS elektronik etiketleri bedava verilmektedir. İlk aktivasyon sırasında PTT’nin araç sınıfına göre belirlediği minimum yükleme tutarının geçişlerde kullanılmak üzere HGS’ye yüklenmesi gerekmektedir.

(1. sınıf araçlar “Otomobiller”  için minimum yükleme tutarı 30 TL’dir.) Bir müşteri için maksimum 5 adet HGS ücretsiz olarak verilebilmektedir. Filo kapsamındaki araçlar kampanya dışındadır. Bankanın HGS ürününe başvuru İçin Garanti Bankası kredi kartı veya hesabından herhangi birisine sahip olunması gereklidir. Eğer hesap veya kartınız mevcut değilse HGS başvurusundan önce Garanti şubelerinden hesap açtırmanız gerekmekte.

İş Bankası: PTT ile İş Bankası arasında 18 Aralık 2012 tarihinden itibaren sunulmaya başlandı.

Ücretsiz İş Bankası HGS Şartlar

Bedava HGS İş Bankası HGS Şartlar

İş Bankası şubelerinden ve İnternet Şubesi’nden banka müşterilerine HGS etiket satışı ve otomatik bakiye yüklemesi işlemi gerçekleşecek, bu satış ve yükleme işlemini İş Bankası’nın kredi kartı ya da ek hesabı sahibi müşteriler yapabilecek.

Albaraka Türk Ücretsiz HGS

Albaraka Türk Bedava HGS

Albaraka: Albaraka şubelerinde HGS, 18 Aralık 2012 tarihinden itibaren satışa sunulmaya başlandı.

HGS bedava almak için dikkat edilecek hususlar neler?Bankalardan HGS aldığınızda özellikle otomatik ödeme talimatı yaptıracaksanız HGS geçiş bilgilerinizi ve HGS borç bilgilerinizi sürekli takip etmenizi öneririz, eğer cezalı geçiş yaparsanız geçiş ücretinden fazla bir ödeme yapılabilmekte ve siz takip yapmazsanız duruma itiraz hakkınızı kaybetmeyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yazımızla ilgili öneri ve isteklerinizi ya da yaşadığınız sorunları aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak iletebilirsiniz. Bizi sosyal medyadan takip etmek için sayfanın sağ alt bölümündeki linkleri kullanabilirsiniz.

HGS World Card KampanyasıYapı Kredi WorldCard

Nisan 2013 e kadar World kredi kartı sahipleri ücretsiz HGS ve otoyol-köprülerde 4 geçişten birini world kart hediye ediyor.

  • Ücretsiz HGS ve 4 geçişten biri bedava kampanyası 30 Nisan 2013 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için HGS’nizi Yapı Kredi şubelerinden almış olmanız ve Yapı Kredi kredi kartınız ile otomatik yükleme talimatı vermiş olmanız gerekmektedir. Kampanya Detayları
 

HGS Hangi Bankalarda Bedava? HGS Veren Bankalar” üzerine 3 düşünce

  1. Adanadayım.Gişelerde HGS bittiği için almadan geçiş yaptım.1 hafta içinde alırsan ceza gelme dediler.3gündür soruyorum Adana da HGS kalmadı diyorlar.Yarında gelmez ise ceza mı deyeceğim.

     

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.