HGS Satış Yerleri | Ücretsiz HGS Almak İçin Ne Yapmalıyız?

Ücersiz HGS Veren Bankalar

HGS Satış Yerleri Ücretsiz HGS Almak İçin Ne Yapmalıyız?

Değerli ziyaretçilerimiz yazımızda özellikle HGS satış yerleri bilgileri, Ücretsiz HGS almak için ne yapmalıyız? Ücretsiz HGS veren bankalar hangileri? sorularına 3 dakikanızı ayırarak cevap bulabilirsiniz. Türkiye’de yaklaşık 8 milyon Kartlı Geçiş Sistemi kullanıcısı bulunmakta. 31 Aralık 2013 te son bulması planlanan KGS ‘li geçiş aşırı yoğunluk nedeni ile 31Ocak 2013 tarihine uzatıldı bu tarih itibari ile gişelerden geçişler Hızlı Geçiş Sistemi yani HGS ile gerçekleşecek. Peki halaHGS almadıysak ne yapmalıyız? HGS satış yerlerinden HGS etiketi yada HGS kartlarını temin edebiliriz.

Öncelikle tüm PTT şubelerinden 5 TL karşılığında HGS etiketi veya 15 TL karşılığında HGS kartı temin edebiliyoruz. HGS başvuru sırasında bulunması gereken belgeleri ve HGS nasıl almamız gerektiğini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz HGS veren bankalar hangileri ve şartları neler?

Garanti HGS Ücretsiz

Garanti HGS Ücretsiz

Garanti Bankası: 20 Aralıkta Garanti şubelerinde HGS sunulmaya başlandı. Peki şartlar neler?

Garanti Bankası HGS Kampanya 31.03.2013 tarihine kadar geçerlidir. Sadece HGS elektronik etiketleri ücretsiz verilmektedir. İlk aktivasyon sırasında PTT’nin araç sınıfına göre belirlediği minimum yükleme tutarının geçişlerde kullanılmak üzere HGS’ye yüklenmesi gerekmektedir. (1. sınıf araçlar “Otomobiller”  için minimum yükleme tutarı 30 TL’dir.) Bir müşteri için maksimum 5 adet HGS ücretsiz olarak verilebilmektedir. Filo kapsamındaki araçlar kampanya dışındadır. Bankanın HGS ürününe başvuru İçin Garanti Bankası kredi kartı veya hesabından herhangi birisine sahip olunması gereklidir. Eğer hesap veya kartınız mevcut değilse HGS başvurusundan önce Garanti şubelerinden hesap açtırmanız gerekmekte.

İş Bankası: PTT ile İş Bankası arasındaki işbirliğine göre; 18 Aralık 2012 tarihinden itibaren sunulmaya başlandı.

Ücretsiz İş Bankası HGS Şartlar

Ücretsiz İş Bankası HGS Şartlar

İş Bankası şubelerinden ve İnternet Şubesi’nden banka müşterilerine HGS etiket satışı ve otomatik bakiye yüklemesi işlemi gerçekleşecek, bu satış ve yükleme işlemini İş Bankası’nın kredi kartı ya da ek hesabı sahibi müşteriler yapabilecek.

 

 

Albaraka Türk Ücretsiz HGS

Albaraka Türk Ücretsiz HGS

Albaraka: Albaraka şubelerinde HGS, 18 Aralık 2012 tarihinden itibaren satışa sunulmaya başlandı.

 

HGS Satış Yerleri | Ücretsiz HGS Almak İçin Ne Yapmalıyız?” üzerine 7 düşünce

  1. YAHU ARKADAŞ ADIYAMAN’DA DEFALARCA PTT’YE GİTTİM KART YOK…. Bİ KART ÇIKARTTIYORSUNUZ SONRA KARA BORSA OLUYOR. KARTSIZ OTOYOLA GİRİNCE CEZA KESMEYİ BİLİYORSUNUZ, PEKİ ARKADAŞ KART BULAMIYORSAM BUNUN CEZASINI LİME KESECEKSİNİZ, BUNUN BİR SORUMLUSU YOKMU.

     
  2. hgs tarsusta bulabilen varmı.tam 1 aydır ptt de yok.ve burda benim gibi mecburen geçiş yapmış cezaya maruz kalan çok insan var.karayollarımı veya devlet yetkililer lütfen buna bir çözüm bulun

     
  3. Guzel hizli bir sistem. bu konuda bir kac gun icin Turkiye ye gelenlere nasil bir kolaylik saglaniyor? Her halde bu kisilerdende Turkiye de banka hesabi acmalari da istenemez…

     

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.