HGS Kaçak Geçiş Sorgulama Plakadan PTT Tıkla

HGS Kaçak Geçiş Sorgulama yapmak için gereken sadece aşağıda vereceğimiz linke girmeniz, güvenlik kodu ve araç plakanızı giriş yaparak kaçak geçiş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bu sayfadaki veriler tamamen bilgi amaçlıdır. Son 2-3 güne ait HGS Kaçak Geçiş Bilgileri henüz yansımamış olabilir.

HGS Kaçak Geçiş Sorgulama

>HGS Kaçak Geçiş Sorgulama<

* Ceza tarafınıza tebliğ edilmeden veya tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içinde ödeme yapılması halinde , geçiş ücreti hariç 10 (on) kat idari para cezası üzerinden %25 indirim hakkından yararlanılarak ödenmesi mümkündür.

HGS Geçiş İhlali cezaları ve tüm HGS sorunları ile ilgili irtibat bilgileri. HGS Ceza Sorgulama Email: [email protected]

HGS ilgili soru ve sorunlarla ilgili nereye yada nerelere ulaşılmalıdır?

HGS Kaçak Geçiş Sorgulama sistemini ayrıntılı açıklamalar için buraya tıklayınız.

HGS bakiye sorgulama plakadan

 

HGS Kaçak Geçiş Sorgulama Plakadan PTT Tıkla” üzerine 11 düşünce

  1. İSTANBUL TRAFİĞİNDE ARAÇ KULLANIYORUM.SULTANBEYLİ GİŞESİNDEN GİRİP KURTKÖY GİŞELERİNDEN ÇIKIŞ YAPIYORUZ.HGS KARTIMIZ VAR.HER NE OLUYORSA BAZAN ÇIKIŞTA ALARM VERİYOR.EN UZAK MESAFEDEN CEZA YAZILIYOR.ÇIKIŞI OKUYAN KAMERA GİRİŞİ NEDEN BELİRTMİYOR.HGS OLAN BİR ARAÇTA KAÇAK GEÇİŞ NEDEN OLUR.BAKİYENİN YETERSİZLİK SÜRESİNİN 7 GÜN OLMASI ÇOK KISA.BAKİYENİN YETERSİZLİĞİ DİREKT ARANARAK SÖYLENEMEZMİ.TELEFON ARIZASI VS BİLGİ ULAŞAŞMAYABİLİYOR.E-POSTA ADRESİNEDE BİLGİ AKTARILABİLİR GİBİ.

     
  2. Hgs.kartın on cama uygun yerde yapışık olduğu halde kaç kere gectiysem okumadi hep ceza tutarı gösterdi kameralar. Bu şimdi kimin suçu ben.sürücü olarak hgs kullanmasıyla ilgili her şeyi doğru yaptım lakin okumuyor okumuyor..

     

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.